Jdi na obsah Jdi na menu
 


HILLSONG UNITED

13. 3. 2012

Australská kapela Hillsong United existuje už téměř deset let. Svým energickým, melodickým, moderním rockem doprovází křesťanskou zkušenost pomocí čistých, jednoduchých textů, které spojují neustále se rozrůstající mladé obecenstvo. Jejich hudba však není zaměřená pouze na teenagery, má co říct všem generacím. Spojení výborných hudebníků se zapálenými textaři tvoří z Hillsong United kapelu velkých kvalit, která by se snadno mohla stát rockovou hvězdou. To je však něco, co členové odmítají - jejich hlavním cílem je hudbou chválit Boha, a ne se stát komerčním artiklem na přeplněném hudebním trhu.
Pravděpodobně i díky tomuto patří Hillsong United mezi nejvýznamnější křesťanské hudební, nebo spíše worshipové aktivity zaměřené na mládež.

 

hillsong_united.jpg

 

Hillsong United ale nejsou jen hudebníci a zpěváci.
V týmu dvouset mladých lidí pracují i producenti, vývarníci, návrháři, pracovníci v médiích a další. Každý pátek večer má v centru města i na předměstích šest věkově zaměřených skupin vlastní uctívací týmy. Klíčoví hudebníci a vedoucí chval, kteří se objevují na albech, tyto týmy vedou, zaměřují se přitom na jejich vyučování a výcvik.
Že nikdo z nich nezahálí a svůj úkol berou vážně, dokládá třeba i fakt, že spolu už natočili devět alb a dvě EP a že jen v loňském roce navštívili 18 států na šesti kontinentech a hráli pro více než 300 tisíc lidí.

 

Odkazy na stránky:

- http://hillsongunited.com/

- http://hsunited.blog.cz/ 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář