Jdi na obsah Jdi na menu
 


Láska: cesta k vítězství - Kenneth E. Hagin

11. 3. 2012

laska-cesta-k-vitezstvi.jpgBůh nám řekl ve svém Slově, že svůj život máme učinit velkou rytířskou výpravou za Boží láskou. Anglický překlad Bible The Amplified Bible to říká takto: "Horlivě ji pronásleduj, usiluj o to, abys získal /tuto/ lásku - učiň ji svým cílem, svým velkým životním hledáním..." (1.Korintským 14:1, Nový zákon). Kolik z nás může upřímně říci, že jsme Boží lásku učinili svým velkým cílem a předmětem svého celoživotního hledání?

V této mocné knize, Láska: cesta k vítězství, reverend Hagin ukazuje, proč je Boží láska pro naše životy tak zásadně důležitá. Říká: "Odpověď na tolik problémů života se nachází v tomto výroku: Boží láska nikdy neselže! A proto ani vy, pokud se naučíte chodit v lásce, nikdy neselžete. to však mluvím o Božské lásce - Boží lásce v nás - ne o lidské lásce."

Reverend Hagin učí, jak nechat Boží lásku působit v našich životech a nedovolit našemu tělu /naší tělesné přirozenosti) ani našemu neobnovenému myšlení, aby nás ovládaly. vydejte se na svou životní - velkou Boží - rytířskou výpravu a naučte se, jak můžete zvrátit i zdánlivě nemožné životní situace - prostým chozením v Božím druhu lásky.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář