Jdi na obsah Jdi na menu
 


Žij život plný života

12. 3. 2012

Chci, abys žil život plný radosti, plný pokoje, plný lásky, plný očekávání, plný moci a slávy a plný požehnání. Nepřežívej na tomto světě, ale žij. Žij život, který ti Bůh dal. Víš, jenom s Bohem je to opravdový život, jenom s Bohem to je ten nejlepší život na světě. On ti dá všechno, co tento svět nemůže.

 On ti dá lásku - tu ti svět dát nemůže, svět ti může dát jenom náhražku lásky, která ti stačit nebude.

 On ti dá radost - tu ti svět dát nemůže, svět ti může dát jenom náhražku radosti - alkohol, cigarety či drogy, ale to tě neudělá opravdu šťastným. Chvilkově možná., ale pak ti bude zle.

 On ti dá sílu, svou slávu a moc - tohle ti svět dát v žádném případě nemůže.

 On ti dá věčný život - svět ti dá život, ale jaký? Dá ti život, který není tím pravým životem. Svět ti dá jenom náhražku toho pravého života.

 Pozveš-li Ježíše do svého srdce, já ti garantuji, že budeš mít život plný života, nebudeš jenom přežívat. Chtěj to. 

 Není to jenom pro nevěřící, i my, kteří Boha známe a jsme třeba v Božích očích malá duchovní miminka, můžeme spadnout zpátky do života tohoto světa. My se musíme udržet na pevnině Božího plánu. Nechoď okolo propasti, která tě zavede do záhuby, nechoď tam, protože okraje jsou zrádné a kdykoli se pod tebou zem může propadnout. Znám mnoho lidí, kteří žili život s Bohem, ale chodili po okraji propasti. Jednoho dne se tam zem pod tvýma nohama může propadnout, ale můžeš se vrátit zpět. Bůh poslal svého Syna - Ježíše Krista - On tě z té propasti vytáhne a bude ti ukazovat cestu, kterou máš jít. Bude ti ukazovat cestu, která je daleko od propasti.

Odevzdej se do Jeho rukou, jako to udělalo mnoho lidí. Oni již nyní žijí život plný života. Já ho žiju také a díky Bohu za to. Haleluja!

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář