Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bůh změní Tvůj život

12. 3. 2012

Mr 11, 22 – 26 

Tyto verše z Bible zná snad každý znovuzrozený křesťan. Zde nám Ježíš říká, že v sobě máme víru, která je schopna hory přenášet. Musíme ale věřit celým svým srdcem. Musíš věřit ve svém srdci! Ne ve své hlavě, ale v SRDCI!!!

Víra je naší přirozeností, vírou jsme uvěřili. Uvěřili jsme ve svém srdci, že Ježíš položil svůj vzácný život za ten náš, uvěřili jsme ve svém srdci, že porazil smrt a třetího dne vstal z mrtvých. On nám svojí smrtí zajistil věčný život, svou prolitou krví nám zajistil věčný život v nebeském království. Víš, Ježíš je báječný. Dokážeš si představit, že bys svého syna poslal na smrt, abys tím zachránil celý svět? Nebylo by to snadné, že? Ale Bůh to podstoupil, Bůh svého Syna poslal na kříž za nás všechny. Haleluja!

 

Já si to tak užívám. Já si tak užívám to, že jsem obmyta Ježíšovou krví. Je úplně skvělé to, že máme bezstarostný život. A víš co je ještě skvělé? Že nám Bůh dal své Slovo = BIBLI.

Ve 14. kapitole ve 13. – 14. verši Janova evangelia nám Ježíš říká, že zač bychom Ho prosili, to nám dá. Za cokoliv Ho budeme prosit, to učiní. V Žalmu 37, 4 se píše, že se máme v Bohu radovat a těšit a že dá žádostem naše srdce. Musíš věřit ve svém srdci. Tvé touhy a prosby mají vyvěrat z tvého srdce, ne z tvé mysli.

Je báječný, jak na sebe v Bibli všechno navazuje, jak jeden verš pasuje k druhému. Jak se v různých příbězích mluví o stejné věci, ale vždy nám to dá mnoho nového. Stejně tak se mluví ve Filipenským 4, 6, že se nemáme trápit žádnou starostí. Nemáme si dělat z ničeho hlavu. Všechny starosti a problémy jsou předem vyřešeny. Musíš udělat jen jednu věc, aby se vyřešili. Víš jakou? Fil 4, 6 Netrapte se žádnou starostí, ale v každé modlitbě a prosbě děkujte a předkládejte své žádosti Bohu. To je ono, přesně to, co jsem říkala. V Bibli je skryto mnoho báječného a postupně, v ten správný čas, nám to bude odhaleno. Jenom důvěřuj Bohu. Důvěřuj mu celým svým srdcem a vším, co jsi a vším, co máš.

Dej mu všechno; plně se mu poddej a On změní tvůj život. Změní tvůj život v to nejlepší. On změní tvůj život těmi nejlepšími věcmi a ty přijdou v ten správný čas. Kaz 3, 1

 

Pokud se modlíš za uzdravení, už ti je dávno dáno. Bůh ti dal zdraví, ne nemoc. Jen to přijmi svou vírou v srdci a ne hlavou, protože ta ti ukazuje na přirozené skutečnosti. Pokud se modlíš za svou rodinu, Bůh je s tebou, nikdy tě neopustí. Plně mu vlož svou rodinu do Jeho rukou a On se postará. Pokud se modlíš za vzrůst a požehnání pro svou církev, Bůh ti to dá. Bůh žehná tobě i všem lidem kolem tebe. Pokud se modlíš za svého životního partnera, Bůh ti ho dá. Bůh ti dá tu nejlepší manželku nebo toho nejlepšího manžela v ten správný čas.

 

Nic se nesnaž nikam tlačit svojí silou, nesnaž se nic nikam tlačit svojí vůlí. Všechno to přijde ve správný čas. Ať už je to cokoliv. Nemá to cenu, věř mi. Já vím přesně, o čem mluvím. Něco jsem tlačila na místo, na kterém jsem to chtěla mít. Tlačila jsem tu věc do kouta a snažila se to ovlivnit svojí silou. Myslela jsem si, že když se do toho vložím já, tak to bude to nejlepší, protože z přirozeného hlediska se ty věci někam neposunovali. Myslela jsem si, že to změním, že dosáhnu žádosti svého srdce, ale bylo to ještě horší, než jsem si myslela. A to je přesně ono, co nám říká Bible. Žij podle ní, řiď se Božím hlasem a nech se vést Jeho rukou, protože z vlastní síly nic nedokážeš. Já jsem to pokazila a modlím se za to, aby to Bůh vedl tím správným směrem. Když se do toho vloží Bůh, tak potom všechno bude podle Jeho plánu pro tebe. :-)

 

Plně se odevzdej do Jeho rukou a věř Mu, říkej Mu všechno. Bůh změní tvůj život. On ho chce změnit.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář